wuSerwis i jakość usługi

Staramy się tworzyć i promować usługi doskonałe, zachowując sprawne i czyste maszyny, w których serwowane są atrakcyjne produkty w niezawodny i wygodny sposób. Dążymy do doskonałości poprzez rozwój pracowników i ich dalszego szkolenia, oraz za pomocą odpowiednich technologii w celu zapewnienia dokładności, jakości i udanych transakcji.

Nasz serwis zapewnia pełne kompletne dostawy, instalacje, konserwacje i utrzymanie czystości automatów.
 
Kompleksowa obsługa
Rozwiązania naszej firmy oferują bardzo wydajny i profesjonalny poziom usług. Dobro klienta jest dla nas najważniejsze dlatego oferujemy kompleksową obsługę instalowanych przez nas automatów.
 
• Dostarczamy i instalujemy automaty
• Zajmujemy się zaopatrzeniem automatu w produkty tak aby były one zawsze świeże
• Prowadzimy niezbędny serwis i konserwacje urządzeń, tak aby były zawsze sprawne
• Monitorujemy sprzedaż oraz prowadzimy statystyki
• W konsultacji z klientem modyfikujemy różnorodność oferty
 
Fotolia 71773810 XSZasady higieny
Wierzymy, że higiena i czysty wygląd odgrywają istotną rolę w działaniu naszych maszyn i wpływają na naszą reputację na rynku.
Podczas każdej wizyty, pracownik wyciera wszelkie zabrudzenia, które mogą się nagromadzić na maszynach od ostatniej wizyty. Automat nie jest czyszczony tylko na zewnątrz ale również w środku. W automatach na napoje gorące elementy są czyszczone przy okazji każdej wizyty a raz w miesiącu dezynfekowane przy użyciu gorącej pary pod ciśnieniem.
 
 Obsługa klienta
Podczas uzupełniania automatu nasz pracownik zawsze sprawdza stan techniczny, usuwa usterki oraz czyści elementy. Jednak automat to urządzenie elektryczno-mechaniczne i jak każde może ulec awarii. Dlatego każda reklamacja jest rejestrowana i jesteśmy do dyspozycji przez cały rok 7 dni w tygodniu. Każdy automat wyposażony jest w wyraźnie widoczne dane kontaktowe dzięki czemu problemy z automatem może zgłaszać nie tylko dzierżawca ale też sami klienci.
Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej strategii cenowej, uczciwości, odpowiedzialności i zaangażowania aby zapewnić wysoką jakość usług, będziemy spełniać wymagania klientów w zakresie jakości produktów, wyboru i ich dostępności.