O firmie

83312meeting001Czym się wyróżniamy?
Jesteśmy pierwszą w rejonie i jedną z pierwszych firm w Polsce zajmujących się sprzedażą tylko zdrowych produktów z automatów vendingowych
  • Jesteśmy jedną z niewielu niezależnych firm na rynku
  • Działamy w całym kraju
  • Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby usług 24 godziny, 7 dni w tygodniu.
  • FARMA wykazuje doskonałą relacje zarówno z dostawcami i klientami oraz reputację wysokiej jakości usług.
  • Zapewniamy najnowsze automaty łatwe w obsłudze
  • Zapewniamy produkty wszystkich najlepszych producentów
  • Zapewniamy kompleksową obsługę techniczną, naprawy, sprzedaż i merchandising usługi.
  • Zapewniamy hojny podziału zysku.
  • Obiecujemy dostarczyć wysokiej jakości usługi oraz jakośc produktów
 
05FARMA jest idealnym rozwiązaniem
Nasz unikalny program vendingowy został starannie stworzony, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów i pracowników.
Mamy odpowiedni zespół, zdolności, produkty i doświadczenie, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie dla Twojej szkoły lub firmy. FARMA może zagwarantować, że doświadczenia klientów będą zawsze pozytywne. Wspieramy rozwój twojej firmy i szkoły wspierając ją również finansowo.
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie, zespół, oferty handlowe i infrastruktura którą posiadamy sprawia, że jesteśmy dobrze przygotowani do dostarczania usług na wyjątkowym poziomie.
Naszą misją jest upewnienie się, że wszyscy klienci otrzymują najlepszą jakość, serwis i produkty warte swojej ceny.
 
Zespół
Jesteśmy dumni, że mamy zespół doskonałych pracowników, serwisantow oraz zarządzania z wieloletnim doświadczeniem w vendingu.
Nasz zespół zapewnia nam niezawodność oraz profesjonalne podejście dając nam wyjątkową elastyczność, która pozwala nam szybko reagować na potrzeby klienta.
Mamy też specjalne wsparcie od naszych dostawców. Zbudowanie bazy producentów dało nam wzór do utworzenia grupy osób i marek, które mają doświadczenie w marketingu i na rynku zdrowych przekąsek.
 

Serwis

wuSerwis i jakość usługi

Staramy się tworzyć i promować usługi doskonałe, zachowując sprawne i czyste maszyny, w których serwowane są atrakcyjne produkty w niezawodny i wygodny sposób. Dążymy do doskonałości poprzez rozwój pracowników i ich dalszego szkolenia, oraz za pomocą odpowiednich technologii w celu zapewnienia dokładności, jakości i udanych transakcji.

Nasz serwis zapewnia pełne kompletne dostawy, instalacje, konserwacje i utrzymanie czystości automatów.
 
Kompleksowa obsługa
Rozwiązania naszej firmy oferują bardzo wydajny i profesjonalny poziom usług. Dobro klienta jest dla nas najważniejsze dlatego oferujemy kompleksową obsługę instalowanych przez nas automatów.
 
• Dostarczamy i instalujemy automaty
• Zajmujemy się zaopatrzeniem automatu w produkty tak aby były one zawsze świeże
• Prowadzimy niezbędny serwis i konserwacje urządzeń, tak aby były zawsze sprawne
• Monitorujemy sprzedaż oraz prowadzimy statystyki
• W konsultacji z klientem modyfikujemy różnorodność oferty
 
Fotolia 71773810 XSZasady higieny
Wierzymy, że higiena i czysty wygląd odgrywają istotną rolę w działaniu naszych maszyn i wpływają na naszą reputację na rynku.
Podczas każdej wizyty, pracownik wyciera wszelkie zabrudzenia, które mogą się nagromadzić na maszynach od ostatniej wizyty. Automat nie jest czyszczony tylko na zewnątrz ale również w środku. W automatach na napoje gorące elementy są czyszczone przy okazji każdej wizyty a raz w miesiącu dezynfekowane przy użyciu gorącej pary pod ciśnieniem.
 
 Obsługa klienta
Podczas uzupełniania automatu nasz pracownik zawsze sprawdza stan techniczny, usuwa usterki oraz czyści elementy. Jednak automat to urządzenie elektryczno-mechaniczne i jak każde może ulec awarii. Dlatego każda reklamacja jest rejestrowana i jesteśmy do dyspozycji przez cały rok 7 dni w tygodniu. Każdy automat wyposażony jest w wyraźnie widoczne dane kontaktowe dzięki czemu problemy z automatem może zgłaszać nie tylko dzierżawca ale też sami klienci.
Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej strategii cenowej, uczciwości, odpowiedzialności i zaangażowania aby zapewnić wysoką jakość usług, będziemy spełniać wymagania klientów w zakresie jakości produktów, wyboru i ich dostępności.

Co to jest vending?

Jeśli pragną Państwo podnieść jakość usług w swojej placówce, firmie bądź instytucji publicznej nie ponosząc przy tym żadnych kosztów to oferta firmy FARMA jest właśnie dla was.

W1000 Food Sr LrgCzym dokładnie jest vending?
Vending to nic innego jak bezkonkurencyjna i w pełni zautomatyzowana forma zaopatrzenia ludzi, w produkty których w danym momencie potrzebują. Od najbardziej popularnych automatów wydających napoje zimne i gorące, poprzez automaty z daniami, przekąskami, słodyczami, zdrowym jedzeniem, produktami codziennego użytku itp. Automaty Vendingowe to urządzenia samoobsługowe, których działanie polega na wrzuceniu do nich odpowiedniej kwoty, wybranie produktu poprzez przyciski selekcji a następnie towar podawany jest klientowi samoczynnie.
 
Dla kogo i gdzie vending?
Odpowiedź jest jednoznaczna – Vending dla wszystkich.
Automat to standard wyposażenia firm i instytucji w krajach wysokorozwiniętych, gdzie dbałość o satysfakcje klienta jest niewspółmiernie większa niż w naszym kraju. Zaopatrzenie Państwa obiektu w automaty wyraźnie poprawi jakość Państwa firmy lub szkoły oraz z pewnością podniesie jej prestiż. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do miejsc o dużym natężeniu ludzi gdzie dostęp do sklepów jest utrudniony. Do takich obiektów należą m.in. szkoły i uczelnie, szpitale, przychodnie, obiekty sportowe, miejsca pracy itp.. Jednym słowem tam gdzie są ludzie tam jest miejsce na Vending.
 
Dlaczego Vending?
Vending w wielu dziedzinach nie ma sobie równych. Właścicielom czy dzierżawcom automatów daje dużo korzyści w porównaniu z tradycyjnymi formami sprzedaży czy wydawania produktów np. drobnych posiłków czy napojów dla pracowników.
Vending jest ekonomiczny – pozwala doskonale kontrolować i ograniczać koszty. Automaty są energooszczędne – zgodnie z najwyższymi wymogami UE dotyczącymi konsumpcji energii elektrycznej. Ergonomia i łatwość użytkowania pozwala skrócić czas oczekiwania w porównaniu do tradycyjnych form wydawania produktów. Automat nie kończy pracy po 8 czy 12 godzinach jest dostępny 24 godziny na dobę 365 dni w roku. Tam gdzie stosowany jest vending znacząco rośnie poczucie prestiżu wśród pracowników, klientów i gośći
 
Ile kosztuje instalacja automatu?
Firma FARMA dostarcza i obsługuje automaty całkowicie za darmo. Klient nie ponosi żadnych kosztów serwisowych.
 
heiss tabletop 03Jakie typy automatów ma FARMA w ofercie?
Zajmujemy się kompleksową obsługą vendingową, zatem posiadamy automaty na napoje gorące jak i zimne oraz automaty na przekąski. Automaty mogą być różnych rozmiarów jak i parametrów, dzięki czemu możemy dostosować ofertę do potrzeb klienta.
 
Czy możemy wybrać produkty w które będzie zaopatrywany automat?
Tak, klient może wybrać dowolne produkty, dowolnych marek. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.
 
Czy można liczyć na jakieś zyski?
Tak, w zależności od wyboru rodzaju współpracy klient może mieć udział w zyskach ze sprzedaży lub otrzymywać miesięczny czynsz za dzierżawę powierzchni pod automat.
 
Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej strategii cenowej, uczciwości, odpowiedzialności i zaangażowania, aby zapewnić wysoką jakość usług, będziemy spełniać potrzeby klientów w zakresie jakości produktów, wyboru i dostępności.
 

Dane firmy

 

farma logo

Sebastian Idzikowski FARMA

ul. Orkana 43 lok. 5
42-229 Częstochowa
 
NIP 5732854514
REGON 361438892
TEL. BIURO :   500 836 460
TEL. SERWIS: 721 349 677
EMAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.