Jeśli pragną Państwo podnieść jakość usług w swojej placówce, firmie bądź instytucji publicznej nie ponosząc przy tym żadnych kosztów to oferta firmy FARMA jest właśnie dla was.

W1000 Food Sr LrgCzym dokładnie jest vending?
Vending to nic innego jak bezkonkurencyjna i w pełni zautomatyzowana forma zaopatrzenia ludzi, w produkty których w danym momencie potrzebują. Od najbardziej popularnych automatów wydających napoje zimne i gorące, poprzez automaty z daniami, przekąskami, słodyczami, zdrowym jedzeniem, produktami codziennego użytku itp. Automaty Vendingowe to urządzenia samoobsługowe, których działanie polega na wrzuceniu do nich odpowiedniej kwoty, wybranie produktu poprzez przyciski selekcji a następnie towar podawany jest klientowi samoczynnie.
 
Dla kogo i gdzie vending?
Odpowiedź jest jednoznaczna – Vending dla wszystkich.
Automat to standard wyposażenia firm i instytucji w krajach wysokorozwiniętych, gdzie dbałość o satysfakcje klienta jest niewspółmiernie większa niż w naszym kraju. Zaopatrzenie Państwa obiektu w automaty wyraźnie poprawi jakość Państwa firmy lub szkoły oraz z pewnością podniesie jej prestiż. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do miejsc o dużym natężeniu ludzi gdzie dostęp do sklepów jest utrudniony. Do takich obiektów należą m.in. szkoły i uczelnie, szpitale, przychodnie, obiekty sportowe, miejsca pracy itp.. Jednym słowem tam gdzie są ludzie tam jest miejsce na Vending.
 
Dlaczego Vending?
Vending w wielu dziedzinach nie ma sobie równych. Właścicielom czy dzierżawcom automatów daje dużo korzyści w porównaniu z tradycyjnymi formami sprzedaży czy wydawania produktów np. drobnych posiłków czy napojów dla pracowników.
Vending jest ekonomiczny – pozwala doskonale kontrolować i ograniczać koszty. Automaty są energooszczędne – zgodnie z najwyższymi wymogami UE dotyczącymi konsumpcji energii elektrycznej. Ergonomia i łatwość użytkowania pozwala skrócić czas oczekiwania w porównaniu do tradycyjnych form wydawania produktów. Automat nie kończy pracy po 8 czy 12 godzinach jest dostępny 24 godziny na dobę 365 dni w roku. Tam gdzie stosowany jest vending znacząco rośnie poczucie prestiżu wśród pracowników, klientów i gośći
 
Ile kosztuje instalacja automatu?
Firma FARMA dostarcza i obsługuje automaty całkowicie za darmo. Klient nie ponosi żadnych kosztów serwisowych.
 
heiss tabletop 03Jakie typy automatów ma FARMA w ofercie?
Zajmujemy się kompleksową obsługą vendingową, zatem posiadamy automaty na napoje gorące jak i zimne oraz automaty na przekąski. Automaty mogą być różnych rozmiarów jak i parametrów, dzięki czemu możemy dostosować ofertę do potrzeb klienta.
 
Czy możemy wybrać produkty w które będzie zaopatrywany automat?
Tak, klient może wybrać dowolne produkty, dowolnych marek. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.
 
Czy można liczyć na jakieś zyski?
Tak, w zależności od wyboru rodzaju współpracy klient może mieć udział w zyskach ze sprzedaży lub otrzymywać miesięczny czynsz za dzierżawę powierzchni pod automat.
 
Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej strategii cenowej, uczciwości, odpowiedzialności i zaangażowania, aby zapewnić wysoką jakość usług, będziemy spełniać potrzeby klientów w zakresie jakości produktów, wyboru i dostępności.