Automaty na przekąski - opis

logo spengler

 

necta

 

media70083en

W1000 Food Sr LrgAutomaty samosprzedające przekąski to praktyczne i wygodne rozwiązanie cateringowe dla firm, biur i instytucji gdyż w urządzeniach tych są dostępne nie tylko przekąski, ale również napoje zimne, rogale, dania obiadowe instant, opcjonalnie również kanapki i inne zdrowe produkty spożywcze.

FARMA umożliwia klientom wybór z kilku różnych modeli maszyn przekąskowych, wielkość automatów ich pojemność dobierana jest pod potrzeby klienta.
FARMA poleca maszyny vendingowe z serii Necta oraz Spengler, wszystkie automaty oferowane przez FARMĘ wyposażone są w duże okna wystawowe, w którym klient widzi asortyment. Wszystkie urządzenia posiadają chłodziarki, dzięki czemu napoje zimne nawet w największe upały są zawsze doskonale schłodzone. FARMA zapewnia w standardzie płatnicze systemy vendingowe: automaty przyjmują monety od 10gr do 5zl oraz wydają resztę w przypadku nadpłaty.
Dostawcami urządzeń vendingowych do sprzedaży przekąsek i zimnych napojów są najlepsze światowe firmy produkujące urządzenia typu vending: N&W Global Vending, Spengler czy Wurlitzer.

Spengler

spengler przekaskilogo spengler

Automat Spengler DLS 836 został skonstruowany przez niemieckich inżynierów dla grona najbardziej wymagających klientów. Staranna i ponadczasowa konstrukcja DLS 836/844 czyni go najbardziej eleganckim i niezawodnym na rynku światowym. Drzwi nie posiadają na zewnątrz zamka, są otwierane wyłącznie pilotem IR, co sprawia, że włamanie jest praktycznie niemożliwe. Większość elementów wykonana jest ze stali nierdzewnej. Funkcje oszczędzania energii i przełączania się w tryb spoczynku.

Panel przedni czarny z hartowanego szkła w połączeniu z dużym ekranem LCD i przyciskami dotykowymi, które świecą jasnym czerwonym światłem pozostawia niezapomniane wrażenie. W miejscach gdzie zostały zainstalowane automaty Spengler z serii Design Line zauważalny jest wzrost spożycia napojów a klienci nie chcą już korzystać z innych maszyn vendingowych.
Proste logiczne menu wyświetlacza i opisów produktów. Możliwość wielu ustawień i stworzenia kilku pod-poziomów, duża pojemność automatu (6/7 poziomów) - maksymalnie 44 rodzaje produktów dają klientowi nieograniczony wybór zarówno za opłatą lub formie gratisowej.
Spengler DLS 836 to najlepszy wybór dla klientów.
Wszystkie produkty są dogodnie usytuowane za podwójną szybą ze szkła hartowanego. Przedział do wydawaniu produktów zabezpieczony jest przed aktami wandalizmu.
Możliwość ustawienia temperatury wewnątrz automatu pomiędzy 4 a 20°C
 
Waga 260 kg.
Napięcie 230/50/13 V/Hz/A
Max. Pobór mocy 600 Wat
Producent Spengler GmbH & Co KG
Wysokość 183 cm
Szerokość 85 cm
Głębokość 82 cm  
 

Necta

necta przekaskinecta

Sfera to bardzo uniwersalna maszyna vendingowa do średnich i dużych lokalizacji. Dobrze komponuje się z innymi modelami maszyn Necta, a dzięki bogatej ofercie produktów znacząco wpływa na podniesienie sprzedaży i podniesienie rentowności miejsca. Jedna z wersji umożliwia wydawanie świeżych produktów spożywczych. Sfera z zasady jest Pro Eco: przestrzeń ekspozycji produktów podświetlona przez diody LED, wysoko wydajny moduł chłodzenia oraz oprogramowanie do zarządzania energią gwarantują o 20% niższe zużycie energii w porównaniu z innymi automatami.

a1 a2 a3
Elastyczna konfiguracja oraz zaawansowane technologie sprzedaży
 • Imponująca pojemność i elastyczne ustawienia
 • Doskonała równowaga pomiędzy pojemnością a rozmiarem
 • Łatwość konfiguracji spiral mogących oferować przekąski, puszki i butelki oraz produkty spożywcze
Wygląd i interfejs użytkownika      
 • Przestrzeń ekspozycji produktów podświetlona przez diody LED
 • Ergonomiczna komora odbioru z możliwością blokady
 • Elegancki wygląd z panoramiczną szybą
 • Możliwość zaistalowania trzech systemów płatniczych
 • Sygnał dźwiękowy sygnalizujący dostarczenie produktu
Elektronika i obsługa
 • Nowy wysoko wydajny moduł chłodzenia
 • Ulepszone oprogramowanie
 • Automatyczne ustawienie i odzyskiwanie statystyk przez oprogramowanie Giga
 • 16-to bitowa elektronika z 4mb pamięcią typu flash
 • Niebieski wyświetlacz alfanumeryczny (20 znaków w 4 liniach)

Inne

W swojej bogatej ofercie posiadamy automaty wielu firm. Jeżeli interesuje Państwa jakiś konkretny model prosimy o informacje, a na pewno będziemy w stanie spełnić wasze oczekiwania.

Nasz pracownik po obejrzeniu lokalizacji proponuje kilka automatów i razem z Państwem dokona najlepszego wyboru.
 
Poniżej prezentujemy kilka automatów na których pracujemy i które również polecamy.
 
media70083en logo fas
W1000 Food Sr Lrg fast900