logo spengler

51442 b8de6e1a94 000Automat do sprzedaży napojów gorących Spengler DLH 627 został skonstruowany przez niemieckich inżynierów dla grona najbardziej wymagających klientów. Staranna i ponadczasowa konstrukcja DLH 627 czyni go najbardziej eleganckim i niezawodnym na rynku światowym. Drzwi nie posiadają na zewnątrz zamka, są otwierane wyłącznie pilotem IR, co sprawia, że włamanie jest praktycznie niemożliwe. Większość elementów wykonana jest ze stali nierdzewnej. Posiada funkcje oszczędzania energii i przełączania się w tryb spoczynku. Panel przedni czarny z hartowanego szkła w połączeniu z dużym ekranem LCD i przyciskami dotykowymi które świecą jasnym czerwonym światłem pozostawia niezapomniane wrażenie. W miejscach gdzie zostały zainstalowane automaty Spengler z serii Design Line zauważalny jest wzrost spożycia kawy i innych produktów a klienci nie chcą już korzystać z innych maszyn vendingowych.

Proste logiczne menu wyświetlacza i opisów produktów. Możliwość wielu ustawień i stworzenia kilku pod-poziomów, dają klientowi nieograniczony wybór w dostosowaniu ilości cukru, mleka lub kawy, zarówno za opłatą lub formie gratisowej. Zatem, każdy klient może "stworzyć" swój własny, indywidualny napój.
Spengler DLH 627 posiada zasobnik na 400 kubków (!). Zamontowano w nim fotokomórkę umożliwiającą wydawanie napojów również do własnego naczynia. Nowatorskie rozwiązanie w postaci ruchomej podstawy, umożliwiającej wydawanie większej ilości napoi do dzbanka, co jest przydatne np. w przypadku konferencji. Ciśnieniowy system zaparzania kawy i herbaty pozwala uzyskać napoje najwyższej jakości.
 
Nasza firma posiada produkt vendingowy który spełnia dwa założenia , doskonałej jakości automat do ciepłych napoi oraz wbudowany system do wyświetlania video reklam na monitorach LCD 22” HD, na których w czasie oczekiwania na produkt kupujący może oglądać wyświetlane na monitorze reklamy prezentujące na przykład Twoją firmę. Jest to unikalne rozwiązanie wykorzystania ekranów w automatach jako nośnik reklamy lub przekazu informacji. System umożliwia prezentację materiałów w technologii HD na ekranach umieszczonych w poziomie lub pionie.
 
PROPONOWANE PRODUKTY W DLH /629
- kawa naturalna 1                          
- kawa naturalna 1 z cukrem
- kawa naturalna 1 ze śmietanką      
- kawa naturalna 1 komplet
- kawa naturalna 2 lub instant          
- kawa naturalna 2 z cukrem
- kawa naturalna 2 ze śmietanka    
- kawa naturalna 2 komplet
- kawa au-late                                
- cappuccino 1
- cappuccino 1 z cukrem                  
- cappuccino 2
- cappuccino 2 z cukrem                  
- czekolada
- czekolada mleczna                        
- herbata naturalna
- herbata naturalna z cukrem            
- herbata instant np. cytrynowa/malinowa
- zupa barszcz                                
- zupa pieczarkowa
- herbata 2 instant lub zupa              
- wrzątek