Automaty na napoje zimne - opis

 q4

q1

 

q3

 

 

W ofercie automatów do napojów zimnych znajduje się szereg maszyn o różnych wymiarach i asortymencie produktów.

Liderami w tym segemencie pozostają od lat amerykańscy producenci Dixie-Narco oraz Vendo.
Automaty mogą sprzedawać zarówno napoje w butelkach plastikowych i szklanych oraz puszki. 
Urządzenia charakteryzują się bardzo dużą pojemnością gdyż są w stanie pomieścić około 300/400 produktów w zależności od konfiguracji.
Bardzo wydajne agregaty chłodzące zapewniają zimną temperaturę napojów nawet podczas upałów, a solidna konstrukcja umożliwia postawienie automatów na zewnątrz, bez obawy o uszkodzenia wywołane warunkami atmosferycznymi.
Ciekawa i estetycznie przygotowana grafika wkomponowana w urządzenia pomoże ożywić otoczenie.Fotolia 85060901 XS
 

Dixie Narco

q6

q1

Automat do sprzedaży zimnych napoi amerykańskiej firmy Dixie-Narco to najlepsze urządzenie do sprzedaży idealnie schłodzonych napojów, zarówno w puszkach, jak i butelkach. Dzięki współczesnemu charakterystycznemu stylowi oraz swojemu intuicyjnemu interfejsowi urządzenie to gwarantuje przyjazne dla użytkownika rozwiązanie. Łatwość konserwacji stanowi dodatkową zaletę tego automatu vendingowego, a dzięki swojej znakomitej stylistyce i eleganckiej estetyce szybko stał się wzorcem na rynku przez szereg lat.

Idealnie nadaje się do  biur, firm, magazynów, szkół i ośrodków sportowych. Solidna metalowa konstrukcja sprawia, że może on być ustawiony zarówno wewnątrz budynku jak i na zewntątrz. Możliwa jest sprzedaż 6 różnych napojów, które są wydawane w łatwy sposób zarówno dla dzieci jak i osób niepełnosprawnych.
 
Wymiary:
Wysokość: 2040mm
Szerokość: 940mm

Głębokość: 730mm

Vendo

q7

q3

Automat do zimnych napoi firmy Vendo to popularne i solidne urządzenie znanej amerykańskiej firmy.

Jest to sprawdzony model, na którym swój sukces opierają najlepsi. Największe koncerny produkujące napoje uznały Vendo za najlepszy wybór promujący ich kampanie reklamowe.
Automaty Vendo uchodzą za niezniszczalne i bardzo proste w obsłudze. Wystarczy wrzucić monety i wybrać przycisk z wyraźnie oznaczonym produktem, by już po chwili cieszyć się idealnie schłodzonym napojem ulubionej firmy.
Urządzenia są eleganckie i estetyczne z kolorową podświetlaną grafiką.
Pojemność automatu to około 400 puszek lub 150 butelek pet 0,5l. Tak więc są idealnym rozwiązaniem w miejscach o dużym natężeniu.
 
Wymiary:
Wysokość: 1830mm
Szerokość: 705mm
Głębokość: 745mm
Waga:       235kg